Author: w***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 使用上非常的順手,女兒也很喜歡,按摩頭皮非常舒服,不會刺痛
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: NT$67
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Round |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Batteries Included | No |
| 筒高 | 7 cm |
| 高度 | 10 cm |
| 直徑 | 9 cm |
| SKU | sb2112270409213446 |
Brand Name: SHEIN
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Kenia-sc-01456536.html
Quality: 4690065 people said the quality is very good!
Author: w***e
Date:
Review: 使用上非常的順手,女兒也很喜歡,按摩頭皮非常舒服,不會刺痛
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: l***n
Date:
Review: 洗頭很方便,可以順便按摩頭皮,橡膠不會太硬。也可以掛在浴室
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: k***8
Date:
Review: 這款真的很不錯呢~ 可以解決掉頭髮太多的問題XD
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: y***1
Date:
Review: 看起來跟照片一模一樣
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.